Po kúpe staršieho domu sme dva týždne nerobili nič iné, iba rozbíjali starý nábytok. V tom sa zrodil geniálny a kreatívny nápad.

Reklamy

Ak je aj vaším problémom nedostatok úložného priestoru v miestnosti, určite sa bude páčiť aj vám. Niekedy, dokonca aj vo veľkej miestnosti, je obyčajná objemná skriňa veľmi nevhodná. Ale čo ak niekde potrebujete umiestniť zbierku dovolenkových trofejí alebo vaše obľúbené knihy?

Spásou v tejto situácií sú nástenné police. Môžete si ich kúpiť, ale určite vás poteší viac, keď si ich urobíte sami. Tvar a farba – záleží na vašej fantázii! Ale niekoľko neobvyklých prvkov vo forme kreatívnych nástenných políc môže  pretransformovať celý interiér!

NÁSTENNÉ POLICE V INTERIÉRI

Pripravili sme pre vás výber štýlových a originálnych políc , ktoré si môžete predovšetkým sami vyrobiť. Tieto nápady zmenia vo vašom byte či dome všetko!

Urob si sám police sú veľmi jednoduché. Potrebujete iba spojovací materiál a dosku. Najjednoduchším upevňovacím prvkom môže byť banálne lano. Je navlečené do otvorov police, zviazané veľkým uzlom a pripevnené k háčiku.

V interiéri, kde je viac ozdobených nástenných políc pokope, vznikne dostatok priestoru pre všetky vaše obľúbené veci.

Klasické obdĺžnikové nástenné police sú namontované priamo na stenu. Výhodou tejto varianty je, že zadná rezaná strana je priložená ku stene a vám ostáva viditeľná len opracovaná časť. Chrbát police môže chýbať, nakoľko vám ju vytvorí stena, na ktorej je polica zatvorená.

Môžete do nich uložiť rôzne predmety do interiéru: vázy, hodiny, fotografie, lampy, knihy, nočné lampičky a figúrky. Práve tieto police zvyšujú funkčnosť  vášho bytu.

V priestranných obývacích izbách ľudia často používajú malé police, ktoré sa tak stávajú vrcholom miestnosti a kombinujú rôzne prvky interiéru. Najmä ak je miestnosť štvorcová alebo podlhovastá.

Zaujímavým spôsobom sú police vložené do rohov miestností, ktoré sú často spojené s obmedzenými možnosťami rozloženia. Takýto spôsob sa môže hodiť hlavne v malých alebo nepravidelných priestoroch.

Takto vytvorené malé police sú vhodné na umiestnenie do rohu. Je pravda, že takéto návrhy budú viac dekoratívne ako funkčné.

Viacvrstvové police na stene vyzerajú veľmi originálne a tiež kombinujú mnoho rôznych funkcií. Tento typ políc môže kombinovať kombináciu rôznych vodorovných, zvislých a naklonených rovín, čo môže byť veľmi užitočné v každodennom živote.

Určite si uložte tieto nápady, aby ste ich mohli neskôr ukázať svojím polovičkám. Toto je presne to, čo potrebujete pre svoju domácnosť!

Pretože otvorené police sú skutočne vhodné do každého interiéru.

Čím rýchlejší je rozvoj priemyslu, tým viac ľudí sa snaží dostať bližšie k prírode. Ľudia sa začínajú obklopovať prírodou. 

Pozrite si tiež viac ako 80 jedinečných a praktických nápadov na otvorené police, ktoré oživia každú jednu domácnosť. Je jedno ktorú si vyberiete, určite vás však nový prvok na stene poteší!

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!