Vyberáte stromček už mesiac pred Štedrým dňom, aby ste mali istotu, že bude krásne vyrastený, hustý, s rovným kmeňom a rovnomerne rozloženými vetvami? Potom vás najskôr pri listovaní našou galériou bude chytať hrôza. Pozrite sa na tie najšialenejšie vianočné stromčeky z celého sveta.

Reklamy

Všetci máme radosť, že skončil všetok ten predvianočný zhon a stres zo zháňania darčekov, pečenia koláčov, upratovania a nakupovania zásob a konečne nadišiel dlho očakávaný Štedrý večer. Teraz hrá hlavnú rolu žiariaci stromček. Či už ho ale strojíme 24, alebo niekoľko dní vopred, na jeho výzdobe si dávame záležať. Rovnako ako na samotnom výbere. Niet divu. Veď práve krásne nazdobený stromček robí tie pravé Vianoce.

Tento názor ale zrejme nezdieľali ľudia, ktorých stromčeky skončili u nás v galérii. Buď si s tým, čo im bude doma stáť, skrátka hlavu príliš nelámali, alebo nechali zháňanie vianočného stromčeka až na poslednú chvíľu. Museli tak vziať zavďač tým, čo niekde zostalo. Či už išlo o stromčeky rezané, v kvetináči, alebo tie umelé z polovice minulého storočia, ktoré roky odpočívali zahrabané niekde v pivnici či na pôde, jedno majú spoločné. Jeden je horší ako druhý.

Neveríte? Pozrite sa na tie najhoršie vianočné stromčeky z celého sveta.

[/fusion_text]

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com