Mnohí ľudia radi predvádzajú svoje vedomosti, čo im okamžite zlepšuje náladu a zvyšuje sebavedomie. Tento test inteligencie je späť vo vynovenej verzii a je ideálny pre deti aj dospelých. Pletú vás trojky na obrázku?

Reklamy

Už pred 70 rokmi sa ľudia pokúšali merať svoje IQ pomocou rôznych inteligenčných testov, ktoré sú založené nielen na vedomostiach, ale predovšetkým na schopnosti logicky myslieť.

Vtedy boli osmičky kráľom a dnes sa nám ten istý matematický problém vracia s trojkami v hlavnej úlohe. Ak sa považujete za človeka s nadpriemernou inteligenciou, mali by ste svoj výsledok bez väčších problémov odovzdať už teraz .

Vidíš? Nie je to také jednoduché, preto je lepšie pokojne absolvovať nový test a váš intelekt tým určite neutrpí. Ako vypočítate tieto trojky?

Ako vyriešiť tento test inteligencie?

Test inteligencie si môžete urobiť sami zadarmo a v pohodlí domova. Všetko, čo potrebujete, je sústrediť sa a odložiť nervy bokom.

Matematika nie je oblasťou, v ktorej sú potrebné, a preto sa veľa ľudí pri výpočtoch rýchlo podráždi. Svet čísel, hádaniek a hlavolamov už prišiel o mnohých odvážlivcov, ktorí si boli príliš istí svojimi schopnosťami a boli príliš odvážni na to, aby vyriešili tieto záhady.

Problémom tohto logického uvažovania nie sú trojky, ktoré sa v našich očiach točia, ale niečo oveľa dôležitejšie.

Každý chce prejsť inteligenčným testom, pretože nikto nechce vyzerať ako primitív, ktorý má nedostatky vo fungovaní mozgových buniek, a to ako pre ostatných, tak aj pre seba.

Z tohto dôvodu mnohí ľudia pristupujú k matematickej úlohe veľmi ambiciózne, a preto sa na prvý pokus púšťajú s odvahou. Existuje spôsob, ako úspešne prejsť týmto IQ testom?

Len takto prejdete IQ testom

Najprv sa pokojne pozrite na svoju úlohu. Existuje šesť trojok a päť matematických operácií, ktoré na prvý pohľad nevyzerajú príliš lákavo.

Môžete byť v pokušení vzdať sa pred výpočtami, ale za žiadnych okolností by ste to nemali robiť. Netestovaním svojho intelektu sa dostanete do vážnych problémov a určite nebudete mať mozog ako žiletka.

Musíte si uvedomiť, že to vyžaduje tréning a hádanky, testy a hlavolamy sú najlepšou zábavou pre vaše mozgové bunky. Použite svoju hlavu a povedzte mi, s ktorou akciou v troch krokoch začnete?

Ak si pamätáte dôležité matematické princípy, ste na dobrej ceste prejsť IQ testom. Pamätáte si poradie, v akom ste úkony vykonávali? Teraz to budete najviac potrebovať.

Ako vidíte, v rovnici nie sú žiadne zátvorky, čo znamená, že musíte premýšľať ďalej. Ak sa rozhodnete násobiť, okamžite sa odsúdite na neúspech v tomto teste , pretože by ste mali začať s delením. 

Až teraz môžete násobiť trojky a vďaka tomu sa operácia zmení na: 3 + 1 + 9 - 3.

Teraz už určite viete, čo robiť, aby ste sa vyrovnali s moderným testom. Najprv pridajte, potom odčítajte. Aký je váš výsledok ? Máte vysoké IQ?

Ak je vaša odpoveď 10, môžete si potriasť rukou. Ak ste však neuspeli v IQ teste, začnite s matematickým tréningom a pripravte sa na druhé kolo.

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!