Povaľuje sa Vám na dvore starý sud a Vy rozmýšľate, ako sa ho čo najrýchlejšie zbaviť. Spravte si s neho praktický a originálny kus nábytku.

Tento, ako aj mnoho iných skvelých nápadov, ako použiť kus dreva nájdete na stránke VELES WOOD a my sme radi, že Vám v spolupráci s touto stránkou môžeme ukázať množstvo skvelých drevených výrobkov.

Venuje sa sústruženiu z dreva, výrobe design nábytku ale aj výrobe krásnych doplnkov či dekorácií. Pri tvorbe používajú nové materiály, ale originalita týchto výrobkov spočíva hlavne v recyklácií starých materiálov. Inšpirácia sa dá načerpať všade naokolo, avšak drevo je inšpiráciou samo o sebe. Keď sa k tomu pridá kus skla alebo stará kovová reťaz, máme na svete hotové umelecké dielo.

Pozrite si galériu nádhernej ručnej práce!

[the_ad id=“1915″]

Ako dať starému sudu nové šaty a vyrobiť takýto unikátny bar, ktorý zaujme ako v interiéri, tak aj vonku na terase.

A k nemu takýto parádny stôl…

[the_ad id=“1915″]

Netradičný stojan na víno spolu s hodinami. Stojan je vyrobený z dreva orecha vlašského, výška stojana je 176 cm a je ošetrený tvrdým bezfarebným olejom.

Alebo sa to dá aj takto…

Pozrite si celú galériu týchto nádherných výrobkov.

[the_ad id=“1915″] Tieto všetky krásne výrobky, a ešte omnoho viac nájdete na stránke VELES WOOD . Takisto môžete poslať email a informovať sa priamo na veleswood21@gmail.com

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho z vašimi priateľmi ešte dnes! Ste ŠIKOVNÍK? Napíšte nám a ukážte sa!

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku ŠIKOVNÍK, ak chcete mať každý deň dosť nápadov a inšpirácii každý deň!