Domáce theraflu: Spravte si tento nápoj a nemíňajte desiatky eur na instantné protichrípkové nápoje!

Publikované: 16 januára 2020Prečítané: 2746Značky: , ,

Zdieľať článok na socialných sieťach

Jeseň sa nám spája so sychravým počasím a pestrofarebnými listami, ktoré pomaly ale isto opúšťajú konáre stromov. Ďalšia vec, na ktorú si spomenieme pri slove jeseň, je samozrejme chrípka.

Počasie je častokrát chladné, plné dažďa, vetra a niekedy aj snehu. Ako bojovať proti chrípke, ak nechcete míňať peniaze za známe značky, ktoré vyrábajú nápoje proti nachladnutiu?

Rozpustné práškové nápoje sa stali veľmi známym nástrojom v boji proti chrípke a nachladnutiu. Keď ich vypijete, zahrejú vás a na nejaký čas vám môžu uľaviť. Problémom však je, že tieto lieky ochorenie neriešia, len zmierňujú príznaky. Telo aj naďalej funguje zo svojích vlastných rezerv, spotrebováva zásoby vitamínov, a to vaše telo ešte viac.

Ak ste proti týmto instantným nápojom, ktoré „liečia“ chrípku a prechladnutie, máme pre vás recept na domáce, prírodné a veľmi chutné „theraflu“, ktoré vám pomôže čeliť chrípke a prechladnutiu. Budete prekvapení, ako rýchlo zaberá!

Ak trpíte prechladnutím alebo máte chrípku, stačí ak si jednu lyžicu tejto medicíny zalejete teplou, ideálne 40-stupňovou vodou. Je to z toho dôvodu, aby sa nevytratili liečivé vlastnosti. Najlepšie urobíte, ak tento nápoj budete piť po jedle. Túto vitamínovú bombu môžu piť spolu s dospelými aj deti a nemusíte sa obávať predávkovania. Nápoj môžete piť aj preventívne.

Veríme, že vás v tomto chladnom počasí bude choroba obchádzať, a ak sa aj náhodou dostaví, prajem vám skoré uzdravenie.

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé recepty a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: takprosto.cc

Zdieľať článok na socialných sieťach

Novinky na váš e-mail

Žiadny geniálny nápad vám už neujde!