Zabudnite tentoraz na obyčajné farby vo vrecúšku z drogérie, nevkusné samolepky a zmršťujúce sa fóliové obrázky. Prekvapte svojich blízkych tak trochu inými kraslicami. Našli sme pre vás netradičné veľkonočné vajíčka z celého sveta, z ktorých si určite vyberiete.

Reklamy

Popustite tentoraz uzdu fantázii a pripravte si prekvapenie. Netradičné kraslice môžete doma využiť aj na veľkonočnú výzdobu, ktorú bude každý obdivovať.

Ako ozdobiť vajíčka? Využite to, čo máte doma

Pokiaľ chcete zdobiť varené vajíčka, nechajte to až na víkend pred Veľkonočným pondelkom. Už teraz sa ale pokojne môžete pustiť do práce na tých vyfúknutých. Možností, ako vytvoriť originálne kraslice, je celý rad. Stačí len začať premýšľať trochu kreatívne.

Využiť sa dajú veci, ktoré sa vám bežne doma váľajú v šuplíkoch, napríklad laky na nechty s trblietkami, nezmazateľné fixky, gorálky, samotvrdnúca modelovacia hmota, zvyšky čipiek a stužiek, nalepovacie očká a ďalšie drobnosti. Efektne vyzerajú aj kraslice ozdobené jednoduchou servítkovou technikou zvanou decoupage. A keď si vezmete na pomoc nožnice, farebné papiere, filc a lepidlo, môžete obyčajné vajíčka premeniť na obľúbené zvieratká.

Zaujíma vás, ako vyfúknuť vajíčko rýchlo, ľahko a len jednou dierkou? Ako na to, sa dozviete TU.

Ak nie ste práve tvorivý typ, nevešajte hlavu. Prezrite si všetky tie úžasne nápadité veľkonočné vajíčka v našej veľkej fotogalérii v úvode článku a vyberte si štýl, ktorý vám bude vyhovovať.

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com