Napadlo vás niekedy skrášliť si sviatočný domov tým, čo máte po ruke? Vyskúšajte tieto netradičné vianočné dekorácie z pohárov na víno, ktoré vyrobíte za pár minút!

Vianočný svietnik z pohárov na víno

Máte radi víno? Ak áno, materiálu na výrobu nasledujúcich sviatočných dekorácií budete mať naozaj habadej. Pripravte si teda jednu alebo viac pohárov na víno a počas chvíľky ju skúste premeniť v prekrásnu sviatočnú dekoráciu, ktorá bude ozdobou vášho adventného interiéru.

Ako na to? Pohár na víno otočte dnom nahor, položte ju na sviatočný podnos a naplňte ju napríklad drobnými guličkami, šiškami alebo filtrovými ozdôbkami. Na nohu pohára potom položte sviečku. A máte hotovo!

A čo tak adventný veniec?

Ak patríte k večným „nestíhačom“, môžete si zo štyroch pohárov na víno vyrobiť tiež adventný veniec. Poháre na víno v tomto prípade odporúčame umiestniť buď na guľatý, alebo obdĺžnikový podnos.

Aby adventný veniec nepôsobil tak prázdno, môžete ho okolo vínnych pohárov nadekorovať drobné vianočné ozdoby, flitrové vianočné reťaze, ale aj prírodniny ako sú ihličie, mach alebo šišky.

[the_ad id=“1915″]

[the_ad id=“1915″]

[the_ad id=“1915″]

[the_ad id=“1915″]

[the_ad id=“1915″]

Pozrite si tiež:

[the_ad id=“7498″]

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com