Ak budete vymieňať staré okná za nové, určite si pozrite tieto jedinečné nápady, ako môžete pomocou starých okien dodať vášmu domu alebo bytu jedinečný charakter.

Reklamy

Stačí obetovať trochu času a objaviť v sebe kreatívne vlohy a vaše staré okná, či už so sklom alebo bez skla, môžu byť využité mnohými jednoduchými a nápaditými spôsobmi. Demontované a vyradené okná môžeme mať takmer zadarmo. Ľudia ich vyhadzujú bez toho, aby si uvedomili, aké jedinečné možnosti ponúkajú.

Môžu byť využité ako architektonické prvky, dvere skriniek, môžu visieť na stenách ako umelecké predmety, alebo byť súčasťou moderného nábytku.  A ak si netrúfate vy, tak na bazoši ich určite veľa záujemcov ocení.

Tak ako staré okná sa dajú použiť aj staré vyhodené dvere! Stačí trochu kreativity a šikovných rúk a originálny doplnok je na svete. Pozrite si ako! A ak si netrúfate vy, tak na bazoši ich určite veľa záujemcov ocení.

Ak teda nejaké poriadne staré okná máte, nevyhadzujte ich. Možností, čo s nimi robiť, je neúrekom. Poďte sa s nami na ne pozrieť.

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com