Jednoduchý návod, ako si z 3 základných surovín vyrobiť pascu na komáre. Leto je v plnom prúde a rovnako tak komáre, ktoré zlietavajú do našich príbytkov a vždy doštípu celú rodinu. Zbavte sa ich rýchlo a efektívne pomocou tohto triku!

Reklamy

Domáca pasca proti komárom vyrobená z plastovej fľaše je jednoduchý, bezpečný a lacný zlepšovák, ktorý je možné umiestniť vonku aj vo vnútri. Príprava vám zaberie sotva 5 minút, zato účinok takejto pasce pretrváva 4 až 14 dní . Komáre, osy a muchy nebudú mať jedinú šancu!

Na konci článku máme pre vás ešte jeden, avšak neoverený spôsob, ako zlikvidovať komáre u vás doma. Môžete ho vyskúšať a podeliť sa s nami so skúsenosťami o jeho účinkoch! ?

Princíp činnosti návnady na komáre.

Táto pasca je určená hlavne pre tehotné komáre, ktoré nasávajú krv. Hmyz hľadá obete, ktoré produkujú tepelné žiarenie a vydychujú oxid uhličitý.

Hlavnými zložkami návnady je droždie, teplá voda a cukor. V procese alkoholového kvasenia produkujú dostatok oxidu uhličitého , ktorý tiež priťahuje sršne. Lapač pracuje počas fermentácie – od 5 do 7 dní v závislosti od teploty miestnosti (čím vyššia teplota, tým dlhšie účinkuje lapač).

Ešte nekončíme…

Na záver máme pre vás ešte jeden, avšak neoverený spôsob, ako zlikvidovať komáre u vás doma. Môžete ho vyskúšať a podeliť sa s nami so skúsenosťami o jeho účinkoch! ?

Ak chcete vidieť aj ďalšie nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!