Tento klasický čiernobiely letný dom sa nachádza v oblasti rekreačných domov na severnom pobreží Zealandu, najväčšieho dánskeho ostrova. Domček je veľmi útulný, jeho vnútorná podlahová plocha je iba 43 m2, ale dve malé spálne a podkrovie na spanie poskytujú pre rodinu s niekoľkými malými deťmi.

Reklamy

Vstupné dvere sú na jednom konci dlhého obdĺžnikového pôdorysu. Na jednej strane je malý vstupný priestor s obloženou kúpeľňou. Po vstupe prejdete kuchyňou a dostanete sa do obývacej izby / jedálne uprostred chaty.

Kombinovaná obývacia izba a jedáleň majú klenutý strop a sú zaplavené prirodzeným svetlom. Portálové dvere na južnej strane sa otvárajú na zadnú terasu a na protiľahlej stene je ďalšie veľké okno. Krb v rohu by mal chatu zútulniť v chladných a daždivých dňoch, ale ak sa nechcete obťažovať so zapaľovaním ohňa, je tu aj mini tepelné čerpadlo.

Dve spálne a podkrovie sa otvárajú priamo z obývacieho priestoru. Menšia spálňa je sotva taká veľká, aby sa do nej zmestila jedna posteľ, a podkrovie je ešte menšie. Ale pre letný dom, kam si deti nevezmú oveľa viac ako batoh s oblečením a mobilný telefón, to bez problémov stačí. Spálňa rodičov je väčšia, ale dlhá a úzka, takže posteľ musí byť prisunutá k stene.

A ako sa v takomto domčeku býva? Pozrite si fotografie a utvorte si obraz sami. Páčil by sa vám takýto domček?

[/fusion_text]

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: smallhousebliss.com