Detská kuchynka láka k hre nielen dievčatká, ale aj malých chlapcov. Vyhrajú sa hodiny, keď pripravujú polievky, kúzelné lektvary, torty a koláče. Pritom vyrobiť kuchynku nie je pre šikovného majstra nič zložité.

Reklamy

Prehľadali sme za vás Pinterest a našli tie najkrajšie kúsky. Inšpirujte sa a pustite sa do diela. Drevené kuchynky sú snom mnohých detí. Ak aj vy máte doma budúceho kuchára či kuchárku, vyrobte potomkovi kuchynku vlastnými silami. Trebárs táto je až na drevené platničky ako skutočná.

Deti sa skrátka radi motajú v kuchyni, ktorá je pre väčšinu z nich tajuplným a kúzelným miestom – spotrebiče svietia, vydávajú rôzne zvuky, vonia tu jedlo…Skutočná kuchyňa je však pre deti nebezpečným miestom, hrozí poranenie, popálenie či obarenie. Detská kuchynka je ale naopak prostredím bezpečným.

Akonáhle však dáte dieťaťu varešku a misu, zabavia sa pri príprave vlastného jedla na dlhé hodiny. Varenie je totiž úžasná zábava. Inšpirujte sa nápadmi z celého sveta a vyberte vášmu malému kuchárovi, či kuchárke tu najlepšiu!

[/fusion_text]

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com