Čaká vás rekonštrukcia starého domu po babičke alebo chalupy? V tom prípade sa zamerajte nielen na originálne vintage prvky, ale aj na staré okná, ktoré možno využiť najrôznejšími spôsobmi aj v modernom interiéri.

Reklamy

Radi dávate starým veciam nový zmysel? Staré veci s patinou času sú skvelým základom pre vytváranie najrôznejších DIY výtvorov. Obzvlášť v rustikálne ladených interiéroch majú tieto prvky svoje miesto. Dodávajú domácnosti nielen nevtieravý vzhľad, ale aj ojedinelé kúzlo.

Zo starých okien je možné vytvoriť unikátne dekorácie i praktických pomocníkov do bytu, či domu. Záleží, či použijete celé okná, rám okien alebo len určitú okennú časť. Starý rám možno napríklad oživiť pomocou zrkadiel a vytvoriť tak originálne zrkadlové okno, ktoré opticky zväčší priestor chodby i pracovne., Alebo dodá šmrnc vašej kúpeľni. Okenné rámy však môžu poslúžiť aj ako praktické poličky, do ktorých môžete umiestniť najrôznejšie predmety, fotografie alebo kvety.

Možno vás to prekvapí, ale z okna možno jednoducho vyrobiť aj konferenčný stôl alebo funkčnú skrinku. Vašej fantázii sa skrátka medze nekladú. V našej fotogalérii navyše nájdete viac ako 50 úžasných nápadov.


[/fusion_text]

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com