Máte doma staré rámy z obrazov, s ktorými sa nedokážete rozlúčiť. Rámy s takými ornamentami dnes už nikde nenájdete. Tak prečo toho nevyužiť?

Reklamy

Chcete im dať druhú šancu a zmysluplne ich využiť, ale neviete ako. Páčia sa vám a tvárite sa, že v pivnici, či na povale nezaberú veľa miesta. Vsaďte do nich obraz a rámom s ornamentami mu dodajte historický rozmer. Buďte originálni a vytvorte z nich dekoráciu, ktorú nikde inde nenájdete.

A nie len obraz. Môžete využiť celú škálu zaujímavých doplnkov a dekorácií. Fantázií sa medze nekladú a takto jednoducho si dokážete vytvoriť dominantnú dekoráciu do vášho príbytku.

Máme pre vás niekoľko inšpirácií. Je len na vás, ako si ich prispôsobíte a čo zo starých rámov vytvoríte.

Podobne kreatívne sa dajú využiť aj staré okenné rámy, ktoré už nepotrebujete. Ich opotrebovaný, ošúchaný vzhľad zapadá so správnym dozdobením do štýlu vintage. Rámy sa dajú oživiť rôznymi mašľami, vencami z prírodných materiálov, špagátmi, fotografiami, alebo zeleňou.

Veľmi atraktívne vyzerajú aj rámy z obrazov doplnené živými kvetmi, vloženými do sklenených nádob, ktoré sú upevnené špagátom, prípadne drôtikom o rám.

Rámy z obrazov sa dajú použiť taktiež ako vianočná dekorácia vhodná na vchodové dvere. Pozrite si, ako na to…

[/fusion_text]

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com