Premýšľate, že vyrazíte do prírody a chcete mať nejaký cieľ cesty? Potom sa rozhodne na svojich potulkách porozhliadnite po kríkoch so šípkovými plodmi. Keď si ich domov pár donesiete, môžete si z nich vytvoriť úžasné dekorácie.

Reklamy

Jedinečná kombinácia s machom

Do dvoch tretín naplňte sklenenú vázu machom a zľahka posypte klobúčikmi zo žaluďov. Do tohoto základu postupne umiestnite, respektíve pozapichujte šípkové  vetvičky tak, aby cez okraj vázy vyčnievala už iba časť s plodmi.

V jednoduchosti je krása

Veľkú parádu vám doma urobia tiež šípkové vetvičky samostatne umiestnené do malých pohárikov či váz. Zožeňte si preto pár menších vetvičiek, na ktorých konci necháte len tri alebo štyri šípové plody, ktoré môžu doplniť ich lístky. Časť vetvičky, ktorá bude vo vázičke, úplne otrhajte, aby bola holá.

Hoci sa vám to nemusí najprv zdať, aj táto dekorácie má svoje veľké čaro a narobí mnohokrát oveľa viac parády ako zložité dekorácie. V tomto prípade totiž rozhodne platí, že v jednoduchosti je krása.

Poďte sa inšpirovať

Tieto bobuľky sú skvelým dekoračným prvkom. Výrazná červená farba dodá každej vašej jesennej dekorácií iskru. Niekoľko tipov vám prinášame práve teraz.

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com