Zapojte do výzdoby staré a nepouživané hudobné nástroje. Pozrite si 80+ exkluzívnych nápadov!

Publikované: 18 júla 2020Prečítané: 2470Značky: , , , ,

Zdieľať článok na socialných sieťach

Ležia vám doma husle po dedkovi a nikto sa na ne nenaučil hrať? Flauta leží zapadnutá v šuplíku? Alebo ste kedysi zatúžili brnkať na gitaru a po pár akordoch zistili, že z vás virtuóz asi nebude? Máme pre vás zaujímavé nápady, čo s nimi!

Aj keď ste sa umelcom nestali, bola by škoda nechávať nástroje ležať ľadom, kým sa vo vašej rodine narodí budúci virtuóz. Všetky spomínané nástroje môžeme zapojiť do hry pri netradičnej výzdobe vášho bývania. Pozrime sa na niekoľko typov, kde sú staré hudobné nástroje stredobodom pozornosti.

Na stene nemusia visieť iba obrazy

Najjednoduchším riešením je zavesiť nástroj na stenu. Veď tam nemusia byť zavesené len obrázky krajín a fotky z dovolenky. Zavesená gitara nad detskou posteľou pôsobí umeleckým dojmom.

Prasknuté bicie ako kvetináče alebo domáca vínotéka

Áno, čítate správne. Aj na toto sa dajú použiť staré nepoužívané alebo nefunkčné hudobné nástroje. Rovnako tak viete premeniť gitaru na rôzne svietidlá, či už na strope alebo decentnú a zároveň exkluzívnu nočnú lampu.

Poďte sa s nami pozrieť na výber exkluzívnych dekorácií, ktoré si vyrobíte zo starých, či pokazených hudobných nástrojov.

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com

Zdieľať článok na socialných sieťach

Novinky na váš e-mail

Žiadny geniálny nápad vám už neujde!