Zvečníte si pamiatku na Váš spoločný svadobný deň, výročie alebo narodeniny Vášho dieťaťa. Vyrobte si keramický odliatok.

Reklamy

Pozrite si, ako si spraviť krásnu keramickú sochu, pamiatku na Váš spoločný deň. Pamiatku na tie krásne maličké ručičky či nožičky Vášho potomka alebo labku Vášho štvornohého miláčika. Alebo len tak pre zábavu! Odliať sa dá čokoľvek.

Všetky formovacie materiály sú vyrobené na čisto biologickej báze, sú šetrné k pokožke a majú všetky hygienické atesty

Prášková odliatková hmota má veľmi krátku dobu tvrdnutia. Hmota vytvrdne po namiešaní v priebehu 8 až 10 minút. Mieša sa v pomere 2 diely vodu a 1 diel EFKOCREA. Potom môžu byť hotové formy okamžite vyliate akýmikoľvek keramickými liacimi hmotami, polyesterovou živicou s prímesou drevených pilín, voskom na výrobu reliéfov, figúriek, čiastočné odlievanie portrétov, prototypov, rezbárskych polotovarov, fosílií atď.

Hmotu na výrobu odliatkov si môžete zakúpiť napríklad na http://kreativnyzivot.sk/124-efkocrea na Slovensku alebo https://www.efkoart.cz/index.php?go=shop&k1=222&k2=232 v Česku.

Hotovú formu vylejeme kvalitnou keramickou hmotou ktorú si môžte zakúpiť na http://kreativnyzivot.sk/vyhladavanie?orderby=position&orderway=desc&search_query=efkostone na Slovensku alebo https://www.efkoart.cz/index.php?go=shop&k1=224&k2=477 v Česku

Pozrite si aj celý video návod:

Podarilo sa? Budeme radi, keď nám pošlete fotky Vašej tvorby. Ak máte zaujímavý námet na návod, pošlite nám ho a my ho pre Vás spracujeme!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!