Zima už je snáď konečne za nami. Je tu jar as ním aj obľúbené sviatky. Privítajte ich aj tak, ako sa patrí, a prežite nádhernú Veľkú noc. 

Reklamy

Na navodenie tej správnej atmosféry využite tematickú výzdobu. Chýbať by nemali veľkonočný veniec na dvere, nápadité veľkonočné dekorácie či veľkonočne prestretý stôl. Naša fotogaléria je plná inšpirácie.

Do Veľkonočného pondelka zostáva už iba pár dní. Ešte stále si ale môžete svoj byt pekne vyzdobiť a naladiť sa na sviatky, ktoré v dnešnej dobe vnímame skôr ako vítanie jari. Ak vás už nudia všadeprítomné misy plné kraslíc a tradičné žitko , skúste tento rok pridať ešte niečo iné.

Pekne vyzerá napríklad veľkonočný veniec zavesený na dverách či netradičný veľkonočný aranžmán. Tematicky môžete ozdobiť aj veľkonočný stôl. Plnka, pečienka, baránok aj mazanec vám potom hneď budú chutiť lepšie.

Inšpirácia na dekorácie je všade okolo nás

Možností je skrátka celý rad. Stačí sa len inšpirovať, zapojiť fantáziu a kreativitu. S minimom nákladov a trochou zručnosti vyrobíte veľkonočné dekorácie , ktoré vám bude každý závidieť. Nemusíte vôbec nič kupovať. Využite to, čo máte doma. Či už sú to rôzne košíčky, kvetináče, plechové nádoby, vázy, korpusy na vence od Vianoc, ale napríklad aj obyčajné papierové obaly od vajíčok.

Záleží skrátka len na vás, ako chcete výzdobu pojať. Vyberte si niektoré z nápadov v našej veľkej fotogalérii, pridajte k nim vlastnú invenciu a privítajte Veľkú noc so všetkou parádou.

[/fusion_text]

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com