Premeny dodávok na dočasné bývanie sú čím ďalej tým obľúbenejšie. Len niekomu sa ale podarí vytvoriť príjemný a dizajnový interiér. Oceňujú sa tiež vychytávky, ako sú šikovne vymyslené úložné priestory alebo originálne sprchy. A to sa im podarilo!

Mladý pár, Angličanka Sarah a jej belgický partner Cédric, vytvorili útulné bývanie, ktoré sa hodí najmä na cestách. Sarah a Cédric využili voľného času, ktorý mali počas lockdown-u, a kúpili si staršiu dodávku.

Domov na cesty

Začali pracovať na jej premene, a dokonca s ňou už párkrát vyrazili na kratšie cesty. Dúfajú, že sa čoskoro vydajú do Nórska a potom ďalej do Európy.

Dodávka má izoláciu pod dreveným obložením, čo už je u takýchto premenách štandard. Priestoru dominuje 140 centimetrov široká posteľ, pod ktorou sa skrýva úložný priestor. Praktická a minimalistická je kuchynka, v ktorej je dokonca drez. Podlaha vozidla je z parkiet a našlo sa tu miesto aj pre maličký gauč!

Originálne kúpeľňa

Pár do auta umiestnil aj malý bojler, ktorý ohrieva vodu pre vonkajšiu sprchu. Tá sa dá pripevniť k zadným dverám vozidla. Pokiaľ je potrebné súkromie, k dispozícii majú Sarah a Cédric aj stan, ktorý poslúži ako nepriehľadný sprchový kút.

Pozrite si spolu s nami, ako sa im celá táto prestavba podarila v galérií pod článkom. Čo poviete? Nebolo by nádherné sa tam prebúdzať?

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!