Tekvica nieje len symbolom haloweenu, ale predovšetkým jesene. Ak chcete roztomilé jesenné dekorácie a neplánujete utratiť majland, máme pre vás skvelé nápady!

Použite staré oblečenie, akýkoľvek druh látky, experimentujte s farbami a veľkosťami. Dozviete sa dokonca, ako si vyrobiť tekvicu z ponožky! Nakoniec nemusíte nič vyhadzovať, stačí ich pekne uložiť do skrine a počkajú na vás do budúceho roka.

Čo budeme potrebovať?

Ná výrobu latkových tekvičiek sa hodia akékoľvek kusy látok. Pestrofarebné či jednofarebné rôznych veľkostí. Na výrobu tekvicového vankúša počítajte kruh z látky o priemere aspoň jedného metra.

Na výplň môžte použiť akýkoľvek materiál, čo doma nájdete: fleece, molitan alebo originál výplňový dekoračný materiál. Pomôcť si môžete aj polystyrénovými guličkami alebo suchou trávou.

[the_ad id=“1915″]

Nakoniec si pripravíme ešte špagát či bavlnky, a kúsky konárikov na výrobu stopky.

Ako postupovať?

[the_ad id=“1915″]

Pripravíme si látky a ušijeme si z nich vrecká v tvare loptičky, ktoré naplníme vhodnou výplňou a zašijeme. Pomocou špagáta alebo bavlnky vytvarujeme tekvice. Z vrchnej časti vložíme kus konárika pripadne prišijeme stopku látkovú. Celé postupy si môžete pozrieť aj vo videu na konci článku!

[the_ad id=“1915″]

[the_ad id=“1915″]

[the_ad id=“1915″]

[the_ad id=“1915″]

[the_ad id=“1915″]

Pozrite si s nami video návod, kde nájdete všetko potrebné pre výrobu týchto roztomilých tekvičiek vyrobených z látky!

Ak sa vám video páči, určite sa nezabudnite prihlásiť na odber kanálu na YouTube, kde pre vás pripravujeme šikovné návody, nápady a postupy!

[the_ad id=“1915″]

Pozrite si tiež:

[the_ad id=“7498″]

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com, youtube