Uvažovali ste niekedy o tom, že by ste sa presťahovali do úplnej samoty? Do pokoja a pohody uprostred podmanivej prírody? Ďaleko od ruchu veľkomesta? Každý o takejto možnosti určite často sníval. Ale premeniť sen na skutočnosť je niečo úplne iné.

Reklamy

Muž z nášho dnešného článku však prestal snívať a svoj sen si splnil. Presťahoval sa medzi sviežu zeleň krásnych Malvern Hills vo Veľkej Británii. Tam objavil 500 rokov starú chalúpku a pretvoril ju na svoj obraz.

Aj keď zvonku vyzerá domček neobývateľne, pohľad do jeho interiéru vás presvedčí, že by vám nič iné nechýbalo. Presvedčte sa sami!

Vysoká chatka postavená z pevného dreva, kamenných stien a priznaným krovom.

Biele steny dodávajú obývačke pocit priestrannosti. Otvorená konštrukcia obývačku spája s pôsobivou kuchyňou.

Kuchyňa nemusí byť najväčším priestorom v dome, ale má všetko vybavenie, ktoré potrebujete. Je tu moderný krb, chladnička, malý mraziaci box, umývačka riadu a mikrovlnka. Hneď pred jedálňou je aj malá práčka.

Tu sa kedysi skladovalo seno…

Originálny chodník z kamennej podlahy vás zavedie popri jedálenskom stole do útulnej spálne – takej, ktorá má vlastnú kúpeľňu.

O nič horšia časť sa nachádza za domčekom, pri východe z obývačky. Vychutnali by ste si radšej raňajky vonku z výhľadom na zvlnené kopce alebo večerný pohár vínka pri praskajúcom dreve?

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: newsner.com