Krby sú krásnou súčasťou rodinných domov. Nie každý si však môže dovoliť bývať v krásnom priestrannom dome. Dnes je možné si zakúpiť elektrické bytové krby, ktoré síce zďaleka nie sú „tým pravým orechovým“, no minimálne dodajú majiteľom bytu ten útulný pocit a pocit tepla, a domova.

Reklamy

Existujú však aj iné, lacnejšie spôsoby ako si privodiť takýto pocit do vášho bytu a to falošnými krbmi. A tie sa dajú spraviť hneď v niekoľkých variantách. Pre ktorú sa rozhodnete?

Falošný krb z kartónových krabíc

Nesporne najlacnejšou, ale aj najjednoduchšou variantov je spraviť si takýto krb z kartónových krabíc. Neskladajte ich do požadovaného tvaru, prelepte lepiacou páskou alebo tavnou pištoľou a máme hotovo. Ak to plánujete dotiahnuť do dokonalosti, existujú rôzne dekoračné fólie, ktoré budú imitovať kamenný alebo drevený obklad. Čo ale, ak od toho očakávate viac?

Drevo alebo polystyrén

Šikovnejší určite siahnu po týchto materiáloch. Drevený krb už nebude slúžiť len ako dekorácia, ale aj ako užitočný odkladací priestor. Ozdobte ho vlastnoručne vyrobenými vianočnými dekoráciami.

Rovnako tak krb s polystyrénu, ktorý sa môže stať neoddeliteľným celoročným doplnkom, vášho interiéru. Polystyrén je veľmi ľahko formovateľný a práca s ním vás bude určite baviť.

Možností a prevedení je veľa. Pozrite si dnešnú galériu a inšpirujte sa!

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com