Patrite medzi ľudí, ktorý milujú jednoduché veci a dekorácie? Ak je v dizajne príliš veľa detailov, cítim sa rozptyľovaný, pretože pre mňa je menej viac.

Reklamy

Tento prístup však môže byť skutočným problémom, hlavne pokiaľ ide o vianočné dekorácie. Niekto má rád práve tú prepracovanejšiu verziu ozdôb a chceli sme nájsť niečo, čo by uspokojilo obe strany súčasne. Pozrite sa, či sa nám podarilo nájsť tento jednoduchý nápad na skladanie servítky.

Budete prekvapený, aké rýchle a jednoduché to je a aké užitočné to môže byť, keď ste vo vianočnom zhone, ale na rýchlo potrebujete ohromujúcu dekoráciu pre svoj vianočný stôl.

Páči sa nám tento stromček bez akejkoľvek ďalšej dekorácie, ale ak sa Vám zdá byť príliš chabý, môžete do neho vždy niečo pridať. Čo by ste použili vy ako dekoráciu? Budeme radi, ak nám to poviete v príspevkoch pod článkom.

vianocny_obrusok_21
vianocny_obrusok_1
vianocny_obrusok_2

Potom každú vrstvu preložte smerom nahor a nezabudnite nechať asi 2,5 cm medzi každým prehybom.

vianocny_obrusok_4

Pridržte jednou rukou záhyby a druhou prevráťte obrúsok naopak.

vianocny_obrusok_6

Je čas zložiť obe strany dokopy. Nezabudnite zarovnať hornú časť tak, aby ste v hornej časti vytvorili trojuholníkový priestor.

vianocny_obrusok_8

Otočte obrúsok, pevne ho však držte aby sa Vám nerozvinul. Zložte hornú vrstvu smerom hore a vytvorte vrchol svojho vianočného obrúskového stromčeku. Špičky spodných vrstiev skryte pod hornými záhybmi.

vianocny_obrusok_10

Ak chcete stromček dozdobiť podľa vašeho uváženia, teraz je na to ten správny čas.

vianocny_obrusok_15

Páčil sa Vám článok? Zdieľajte ho z vašimi priateľmi ešte dnes! Ste ŠIKOVNÍK? Napíšte nám a ukážte sa!

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku ŠIKOVNÍK, ak chcete mať každý deň dosť nápadov a inšpirácii každý deň!