K Vianociam neodmysliteľne patria vianočné dekorácie! Každý rok kupujeme ďalšie, ladíme ich do farieb, ktoré sú v ten rok momentálne v kurze a máme ich čím ďalej viac.

Reklamy

Samozrejme to nie je lacná záležitosť, ale pretože sa chceme doma na Vianoce všetci cítiť dobre a mať tú správnu atmosféru, do dekorácií dáme veľa peňazí. Ale potom tu sú ľudia, ktorím je ľúto utrácať za veci, ktoré využijú iba raz ročne alebo sú tu ľudia, ktorí sú naozaj kreatívny a radi si niečo vyrobia.

Možno vám ale chýbajú nápady na vlastnoručne vyrobené vianočné dekorácie. Jeden z nich vám prinášame práve teraz.

Plastová guľa a kefa na umývanie fliaš

Tieto dve veci sú hlavnými aktérmi dnešného nápadu. Sami si viete odvodiť, že to nebude nič drahé, ale verte, že výsledok stojí naozaj zato.

  • Na plastovú guľu o priemere asi 15 cm si naznačíme kruh, ktorý horúcim nožíkom odrežeme. Následne vnútro natrieme bielou akrylovou farbou a vysypeme trblietkami.
  • Kefu na čistenie fliaš odstrihneme na požadovanú dĺžku kliešťami. Následne zastrihneme štetiny do špica a nastriekame farbou.
  • Domček si môžete navrhnúť sami alebo podľa náčrtku, ktorý nájdete pod videom. Všetko ostatné sa dozviete v samotnom videu. Príjemne tvorenie!

Ak sa vám video páči, prihláste sa odber kanála YouTube a sledujte najnovšie videá, ktoré pre vás pripravujeme.

Pomocou tohoto náčrtku si môžete vyrezať jednotlivé súčasti domčeka.

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: youtube.com/Tsvoric