Jesenný čas sa k nám už blíži a ak by ste chceli s deťmi toto kúzelné obdobie privítať aj vo svojom domove, potom je výroba jesenných dekorácií skvelou voľbou.

Reklamy

Pre inšpiráciu nemusíte chodiť ďaleko, pretože sme si pre Vás v tomto článku pripravili niekoľko skvelých nápadov na využitie terakotových kvetináčov ako jesenných doplnkov do domácnosti i exteriéru!

Jeseň predstavuje príchod sýtych žiarivých farieb – hnedej, červenej, zelenej, žltej a oranžovej. Sledovať, ako sa na listoch tieto farby striedajú, je neuveriteľne krásny pohľad. Prečo tieto farby nevyužiť aj na dekorovanie svojho domova? Jedným zo skvelých spôsobov je napríklad naniesť tieto farby na krásne oranžové terakotové kvetináče.

Nižšie nájdete veľa super nápadov na transformáciu obyčajných kvetináčov na jesennú dekoráciu, ktoré sú inšpirované jeseňou aj Halloweenom. Veríme, že toto farebné tvorenie bude zábavnou aktivitou ako pre Vás, tak aj pre Vaše deti. Nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi fotografiami a pustite sa s deťmi do práce.
[/fusion_text]

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com