Začnú sa hromadiť v špajze a niektoré sú naozaj pekné. Nenoste ich do kontajnera na sklo a radšej ich využite doma. Vyrobte si z nich pekné darčeky pre svojich blízkych.

Reklamy

Poslúžia ako svietniky, kvetináčiky, poháre či tematické dekorácie! Vybrali sme pre vás viac, ako 30 skvelých nápadov. Inšpirujte sa a vyrobte pre svoju lásku krásny darček na Valentína.

Ako pripraviť závarací pohár na ďalšie použitie

Keď sa vám do ruky dostane pekný zavárací pohár, najprv z neho musíte odstrániť etiketu. Občas je to pekne náročná práca, ale oplatí sa. Zavárací pohár ponorte do horúcej vody a nechajte ho tam aspoň hodinu, aby sa lepidlo v horúcom kúpeli rozpustilo. Následne pohár od etikety očistite.

Ak to nezaberie, vezmite si trochu kokosového oleja a naneste ho na zvyšky etikety. Následne drhnite kefkou, až sa vám podarí papier aj lepidlo odstrániť. Pohár potom zbavíte mastnoty obyčajným jarou.

Ako zaváračky využiť?

Väčšina z nás zaváracie poháre použije na skladovanie ryže, cestovín alebo napríklad korenia, ale z pohárov môžu vzniknúť aj vkusné svietniky alebo sezónne dekorácie. Zároveň môžete zo zaváracích pohárov krásne darčeky pre svojich blízkych. Nápadov je veľa! Vybrali sme pre vás 30 nádherných.

[/fusion_text]

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com