Ako si vyrobiť originálne jarné a veľkonočné dekorácie? Odrežte tenký plátok z hrubšieho konára alebo pníčka a k dokonalej dekorácií už chýba veľmi málo!

Reklamy

Niekedy nieje potrebné kupovať dekorácie za desiatky eur. Stačí iba chvíľka voľného času a dobrý nápad. A tie vám práve teraz prinášame. Odrežte tenký plátok z hrubšieho konára alebo pníčka a nová dekorácia sa vám začína rysovať.

K zdobeniu postačí to, čo doma alebo v okolí nájdete vonku. Maľovaním a kreslením na ne určite nič nepokazíte. Ak chcete kontrast, natrite plátok drievka vopred nejakou peknou farbou. Prevŕtajte na vrchu malú dierku a prevlečte špagát. Ostáva už iba nájsť miesto, kde budú pekne na očiach.

Pre tvorivejších máme tiež niekoľko skvelých nápadov. Vezmite si filc, taviacu pištoľ, drôtiky a stužky. Pri jarných prechádzkach nájdete po okolí veľa materiálov, vhodných na tvorenie. Kúsky konárov, machu alebo zaujímavé kamienky tiež nebudú na škodu!

Skvelý výsledok dosiahnete aj zlepením niekoľkých plátkov rôznych veľkostí do tvaru kvetu alebo zajaca, prípadne nimi môžete olepiť aj starý vyblednutý kvetináč. Inšpirujte sa!

[/fusion_text]

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com