Advent je bezpochyby jedným z najkrajších období v roku. Adventný veniec je pre kresťanov dôležitým symbolom nadchádzajúcich Vianoc a osláv príchodu Krista. Pre mnoho ľudí však už predstavuje skôr peknú tradíciu, ktorá naladí atmosféru na blížiace sa sviatky a podnieti radosť z prichádzajúceho Štedrého dňa.

Reklamy

Vianočné odpočítavanie začína. Väčšina domácností sa už tradične nezaobíde bez adventného venca. Až do Vianoc na ňom každú nedeľu zapálime ďalšiu sviečku. Ak ste si ho ale v tom každodennom zhone ešte nestačili zaobstarať, nemusíte teraz utekať do obchodu a kúpiť prvý, ktorý vôbec nebude zodpovedať vášmu vkusu a navyše bude predražený.

Vyrobte si ho tento rok doma. Nemusíte na to byť ani príliš zruční, zvládne to naozaj každý. Adventný “veniec” totiž môže mať veľa podôb. Pokojne zabudnite na klasický tvar. Nepotrebujete zháňať korpus, špeciálne bodce ani tavnú pištoľ.

Vezmite si v kuchyni napríklad nejakú peknú tácku, podnos alebo misku, štyri silnejšie sviečky a siahnite do škatule s vianočnými dekoráciami pre pár gulí a stužiek. A adventný svietnik je na svete.

Ak sa však stále neviete rozhodnúť, pozrite si galériu pripravenú pre vás a nechajte sa inšpirovať!

Vianočné inšpirácie od vás

Dnes sme pre vás pripravili obrovskú galériu vianočnej inšpirácie od našich fanúšikov. Tak ako vždy, aj teraz ste nám poslali nespočetné množstvo vašich úžasných výtvorov. Nádherné adventné svietniky na desiatky spôsobov, s ktorých je len ťažko si vybrať. Ďakujeme. Poďte sa s nami na to pozrieť.

Ak by ste nám aj vy chceli zaslať svoju prehliadku zimných dekorácií, inšpirovať sa množstvom skvelých nápadov alebo sa len chcete pochváliť svojou skvostnou záhradkou, potom určite navštívte našu skvelú facebookovú skupinu „Ja som ŠIKOVNÍK“.

[/fusion_text]

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: facebook.com/sikovnik.sk