Nájde si miesto na každej záhrade. 30 nápadov, ako kreatívne zakomponovať okrasnú studňu aj do tej vašej

Záhradné studne a umývadlá sú neodmysliteľnou súčasťou každej záhrady z estetického i praktického hľadiska.

Reklamy

Okrasné studne sú výborným doplnkom každej záhrady a zároveň zásobujú vodou svojho majiteľa. Ak i vy zvažujete kúpu originálnej studne na vašu záhradu, nechajte sa inšpirovať nasledovnými fotografiami.

Účelné a okrasné

Záhradné studne a umývadlá sú skvelým pomocníkom v každej záhrade. Využívajú sa najmä na zalievanie ale i na umývanie rúk, ovocia a zeleniny či na letné osvieženie. V neposlednom rade sú dôležitým dekoračným prvkom každej záhrady. Vedeli ste, že čistá tečúca voda vytvára pozitívnu energiu?

Ak už na svojej záhrade máte studňu či staré umývadlo a nie ste z ich vzhľadom spokojný, nevešajte hlavu. Kreatívnosti sa medze nekladú a pri troche fantázie sa poľahky premenia na dominantu vašej záhrady. Studne môžete obložiť dekoratívnymi tehlami či drevom.

Ďalším riešením je vytvoriť studňu v klasickom vidieckom dizajne. Strieška zmení vzhľad klasickej studne a drevené vedro na lane dodá dojem funkčnosti. Ak vaša studňa už nie funkčná alebo ste si zakúpili len dekoračnú repliku možností na dekorovanie je viacero.

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com

2022-05-18T05:33:27+02:00Tags: , , , , |

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho zo svojimi priateľmi!

Go to Top