S fyzickou prácou veľa skúseností nemali, niečo sa učili podľa videí na internete, a predsa sa im podarilo vytvoriť nádherný domov, v ktorom sa skvele býva. Ani nie tridsaťroční partneri udivujú sociálne siete tým, čo sa im podarilo.

Reklamy

Zaobstarali sa starý dom a mysleli si, že sa im bude pohodlne bývať. Čoskoro si ale uvedomili, že by stavba potrebovala rekonštrukciu. Chceli ušetriť za remeselníkov a vytvoriť interiér presne podľa svojich predstáv, takže im nezostalo nič iné, než sa pustiť do renovácie vlastnými rukami.

Premena sa vyplatila

Rodinný dom v grófstve Staffordshire v strednom Anglicku vyzeral na prvý pohľad staro, obložený tehlami, ako je to na ostrovoch zvykom. Interiér bol nudný a dával všetkým najavo, že niečo pamätá.

Molly a Sam zo zašlého domu ale dokázali urobiť vzdušný a svetlý byt. Inšpirovali sa škandinávskym designom a výsledok rozhodne stojí za pozornosť.

V miestnostiach sa kombinuje šedá s pastelovými farbami, podlahy sú drevené a napríklad kuchyňa je elegantne biela. Jedáleň vyzerá luxusne, k čomu pomáha aj historizujúce obloženie stien.

Náklady na rekonštrukciu sa vyšplhali na 37-tisíc libier, čo je zhruba 44-tisíc EUR. Nejedná sa tak o najlacnejšiu prestavbu, ale hodnotu domu zvýšila o viac ako 2,3 milióna!

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!