Zabudnite tento rok na adventný kalendár z obchodu. Vyrobte radšej deťom či partnerovi originálny kalendár, ktorý naplníte tým, čo majú radi alebo im urobí radosť. A nemusia to byť len sladkosti. Inšpiráciu na tie najnápadnejšie nájdete v našej galérii.

Reklamy

Hoci má adventný kalendár potešiť predovšetkým deti, nájde sa celý rad dospelých, ktorí tiež milujú drobné prekvapenia a december si bez každodenného otvárania okienok ani nevedia predstaviť. Aj preto je ponuka na pultoch obchodov každý rok rozmanitejšia. Všetky ale majú spravidla jedno spoločné na to, čo ponúkajú, zbytočne predražené.

Ako vyrobiť adventný kalendár?

Čo tak tento rok vlastnoručne vyrobiť nápadité adventné kalendáre, ktoré obdarovaným urobia radosť, ale zároveň budú aj peknou sviatočnou dekoráciou? Potešiť môžete všetky generácie. Záleží len na vás, akú bude mať kalendár podobu, veľkosť a čím ho naplníte. Môžete ho naplniť aj niektorým z týchto vlastnoručne vyrobených darčekov. Radosť bude obrovská!

Ak si netrúfate na prácu s nožnicami, papierom a lepidlom alebo látkou a šijacím strojom, môžete využiť to, čo vám domácnosť bežne ponúka. Trebárs roličky od toaletného papiera, papierové vrecúška, prázdne plechovky či plastové tégliky. Potom už stačí vziať len do ruky fixu, špagátik a nejaké drobné vianočné ozdoby a do hodiny je kalendár hotový.

Fantázii a kreativite sa skrátka medze nekladú. Pokiaľ ale nie ste práve tvorivý typ a stále neviete, ako na to, pozrite sa do fotogalérie na hotové adventné kalendáre, ktoré vám môžu byť inšpiráciou.

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com