Dávate prednosť kupovaným svietnikom, alebo si radšej doma vyrábate vlastné. Napríklad z prázdnych zaváracích pohárov, ktoré máte v špajze. Je to tak jednoduché, že to zvládnu aj menej šikovní jedinci. Atmosféru v byte pritom vykúzlia rovnako.

Malé, alebo väčšie? Krásne vyzerajú oboje. ale aj ich kombinácie. A ako je známe, viac rovnakých vecí vedľa seba efekt násobí. Stačí sa len rozhliadnuť po miestnostiach, kam ich rozmiestnite, a môžete sa pustiť do vyrábania. Svietniky zo zaváracích pohárov sú lacné a minimálne náročné na čas!

Svietniky s prírodnými dekoráciami

Ihličie, vetvičky alebo napríklad zrnká kávy. Čokoľvek, čo vás na prechádzke prírodou zaujme, pribaľte do batôžku. A nie je treba veľa, poháre nemusia byť preplácané. Naopak je žiaduce, aby medzi vetvičkami a ihličím sviečka presvitala. Pokiaľ ju budete chcieť mať v polovici pohára, vysypte na dno kamienky alebo čokoľvek, čo máte po ruke, a je nehorľavé. Krásne vyzerajú aj svietniky len s kamienkami. Na lepenie ale budete musieť použiť tavnú pištoľ.

[the_ad id=“1915″]

Farebné svietniky

Ak chcete trošku experimentovať, môžete použiť najrôznejšie farby a dekoračný materiál, ktoré doma nájdete. Pozrite si aj tieto nápady a zistite, aké farby použiť. Všetko sa dočítate tu.

[the_ad id=“1915″]

[the_ad id=“1915″]

[the_ad id=“1915″]

[the_ad id=“1915″]

[the_ad id=“1915″]

Pozrite si tiež:

[the_ad id=“7498″]

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com