Cnelo sa vám už po rozkvitnutých lodžiách a parapetoch? Zima je definitívne preč a my máme konečne možnosť vysadiť kvetináče a truhlíkmi pestrými jarnými kvetmi, ktoré nám vykúzlia úsmev v tvári. Inšpirujte sa v našej fotogalérii a pustite sa do sadenia.

Reklamy

Slniečko už nám ukazuje svoju silu, vonku sa všetko začína zelenať, na záhradách a v parkoch sa objavujú prvé jarné kvety. Je preto najvyšší čas začať premýšľať o tom, ako zaplniť prázdne okenné parapety a balkóny. Na klasické „ balkonovky “ je ešte čas, napriek tomu už truhlíky nemusia zostávať prázdne. Osadiť ich môžete typicky jarnými kvetmi , ako sú tulipány , narcisky , prvosienky , sedmokrásky, modrice, krókusy , veľkokveté iskerníky, hyacinty , sirôtky a ďalšie.

Pokiaľ ale máte truhlíky zaplnené prezimujúcimi muškátmi , nemusíte utrácať za iné, ktoré by vám potom aj tak doma len prekážali. Nebojte sa využiť akúkoľvek prázdnu či nevyužitú nádobu, ktorú nájdete v kuchyni, komore alebo napríklad v garáži. Osádzať sa dá skutočne takmer čokoľvek.

Či už sú to prútené koše a košíčky, polievkové misy, sitká, prázdne plechové lavóry, vedrá, kanvy, porcelánové džbány, ale aj staré zhrdzavené plechovky. Pokiaľ si to nedokážete predstaviť, pozrite sa do našej fotogalérie a načerpajte inšpiráciu.

[/fusion_text]

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com