Hobby a láska k zvieratám. Takto pomáha 89-ročná babička psíkom v útulku!

Dobrovoľníci v útulkoch prichádzajú v mnohých podobách. Niektorí si berú na prechádzku psy, iní pomáhajú osvojiteľom zvládnuť nového domáceho maznáčika a iní využívajú svoj talent na poskytnutie potrebného pohodlia zvieratám ktoré to skutočne potrebujú.

Reklamy

A toto je príbeh hrdinky nášho článku. Vo veku 89 rokov sa Maisie podarilo upliesť približne 450 útulných prikrývok a svetríkov pre šteniatka večne čakajúcich na svoje oslobodenie

“ Milujem štrikovanie a rovnako milujem aj psov, takže sa to spolu krásne spája „, povedala Maisie pre jeden miestný denník. “ Pletenie prikrývky pre jedného psíka mi trvá približne 3 dni. Kabátik pre psíka mám upletený za jeden deň „, Podľa nás ctihodný výkon!

Veľkorysá babička venuje svoje pletené výrobky trikrát do roka. Jej rodina ju tam vezme a pomôže vyložiť každú dodávku svetríkov a prikrývok. 

Stále ma to zamestnáva a často plakávam, keď sledujem v televízií týchto utrápených psov ,“ povedala Maisie. Som ráda, že nejakým spôsobom môžem pomôcť  týmto štvornohým obyvateľom.“

Aj tento kokeršpaniel DENY sa nachádza medzi šťastnými príjemcami pletených výrobkov.

Nádherné gesto! Ak sa Vám článok páčil, zdieľajte ho!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

2022-01-24T22:44:28+01:00Tags: , , |

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho zo svojimi priateľmi!

Go to Top