Je nadčasová, pôsobí čisto a elegantne. Navyše sa biela linka hodí takmer do každého interiéru. Nie je preto divu, že je práve táto farba taká obľúbená. Pokochajte sa bielymi kuchyňami z celého sveta v našej veľkej fotogalérii.

Reklamy

Čisto biele kuchyne vzbudzujú množstvo emócií. Niekto po nich túži, iný by ich nechcel snáď ani zadarmo. Odporcovia tvrdia, že pôsobia príliš stroho a sterilne, navyše sa horšie udržujú. Napriek tomu však kuchynské linky v tejto farbe sú trendy a patria na celom svete k najpredávanejším.

Biele kuchyne sa nebojte. Prečo si ju zaobstarať?

Dôvodov je hneď niekoľko. V prvom rade opticky zväčší každý priestor. Zvlášť pokiaľ má lesklý povrch. A ruku na srdce, kto z nás nechce mať pocit, že je jeho kuchyňa o nejaký ten meter väčšia? Okrem toho sú ale aj nadčasové. Vždy tak máte istotu, že aj keď ich módnosť pominie, bude vaša kuchyňa stále vyzerať skvele.

Bielu linku navyše môžete vždy oživiť, napríklad rôznymi doplnkami či dekoráciami v pestrých a výrazných farbách. Vhodné je tiež použiť výraznejšiu pracovnú dosku v tmavej farbe alebo dekore dreva. A pokiaľ vás už vaša kuchyňa omrzí, nemusíte hneď ruinovať bankový účet a vymieňať celú linku. Stačí len, keď si zaobstaráte nové dekorácie a doplnky.

Nemusíte sa báť ani údržby. Je pravda, že na bielej farbe je všetko hneď vidieť, takže budete musieť vziať mokrú handričku do ruky o niečo častejšie. Súčasné používané materiály sú ale takzvane user-friendly čiže užívateľsky príjemné. Moderné povrchové úpravy materiálov tak už bežne dokážu zaistiť, aby sa nečistoty dali veľmi jednoducho utrieť.

[/fusion_text]

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com