Je to neuveriteľné, ale Vianoce sú opäť za dverami. Pokiaľ máte darčeky už nakúpené, poďte si v predstihu užiť vianočnú náladu pri ich zabaľovaní.

Reklamy

Vy budete mať pekný kreatívny večer a vašim blízkym urobíte radosť, ktorá sa zdvojnásobí už na prvý pohľad krásne vyzerajúcim darom. Veď skvelo vyzerajúci balíček s menovkou je v podstate súčasťou darčeka. Nie je nič viac, než pridanie kus seba v podobe originálneho balenia.

A teraz? Vypustite z hlavy všetky problémy, zapnite si koledy, zatvorte sa do izby a nechajte sa inšpirovať skvelými nápadmi, ktoré nájdete v tomto článku. Pripravení? Stačí si vybrať …

S kúskom prírody

Chceli by ste oživiť svoj už zabalený darček v baliacom papieri, ale doma ste nenašli žiadne ozdôbky? Žiadny problém. Bežte na prechádzku a hľadajte stromy, či inú zeleň, s ktorej si budete môcť natrhať pár vetvičiek. Skvelou voľbou sú aj šištičky. Veľa parády za málo peňazí, čo myslíte? Aj takéto nápady tu dnes nájdete!

Červeno – biela klasika

S prvou adventnou nedeľou sa množstvo domovov zabalí do červeno – bielej farby. Je toto aj váš prípad? Inšpirujte sa týmito krásnymi nápadmi a zabaľte svoje darčeky tak, aby celkovo ladili s interiérom.

Zvieratká

Máte medzi obdarovanými milovníkov zvierat alebo dokonca malé deti? Iste ich poteší originálne zabalený darček, ktorý bude vyzerať ako medvedík, alebo menovky v tvare rôznych zvieratiek. Inšpirujte sa!

[/fusion_text]

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com