Ak chcete mať doma nádherný nábytok bez veľkého utrácania peňazí, určite sa nechajte inšpirovať niektorým z týchto „paletových“ nápadov.

Reklamy

Vytvorte si jedinečný kus nábytku s vlastným štýlom, farbami, veľkosťou podľa vlastného vkusu. Odmenou vám bude jedinečný a vkusný nábytok, v ktorom zanecháte kúsok seba. Veď čomu sa človek poteší viac, ako vlastnoručne odvedenej práci.

Nechajte sa inšpirovať pre váš nový nápad!

Galériu otvoríte kliknutím na obrázok!

Paleta na 140 dokonalých a kreatívnych spôsobov

Drevené palety môžu byť skutočne to najlepšie, čo ste kedy objavili. Základné zručnosti v spracovaní dreva sa naučíte, keď si uvedomíte, že s niekoľkými základnými technikami a nekonečnou dodávkou lacného dreva prostredníctvom paliet si môžete splniť svoje vlastné nábytkové sny, a to pekne kus za kusom.

30 fantastických nápadov na vešiaky vyrobených zo starého dreva alebo paliet

Nádherný nábytok a veľa ušetrených peňazí. Množstvo nápadov ktoré si dokážete spraviť doma a nepotrebujete na to žiadne špeciálne zručnosti.

Originálny nábytok zo starých paliet. 130 nových inšpirujúcich nápadov!

Výzdoba domu je jedným z najhorúcejších trendov v súčasnom životnom štýle. Nezáleží na tom, či ide o byt alebo záhradu. Každý chce, aby jeho dom bol vyzdobený super štýlovým a efektívnym spôsobom podľa jeho osobitného vkusu.

30 unikátnych paletových nápadov pre váš dom alebo záhradu

K vytvoreniu peknej, zaujímavej a praktickej veci niekedy stačí iba dobrý nápad alebo myšlienka. Ak si chcete vyrobiť originálne kvetináče zo starého dreva či paliet, ktoré sa vám už dlhšie povaľujú v pivnici, pozrite si aj túto galériu.

40 nápadov, ako vyrobiť kvetináč zo starého dreva alebo paliet

Je jedno či ste kutil začiatočník, alebo pokročilý. Určite sa vám zídu tieto nápady pri výrobe vašej budúcej skrinky, stolíka alebo štýlového nábytku!

100+ originálnych inšpirácii pre všetkých domácich kutilov

Aby ste si mohli ešte viac vychutnať  relax vonku, pozrite si množstvo zaujímavých nápadov na výrobu nábytku z paliet na vašu záhradu alebo terasu. Nábytok z paliet vám poskytne vysoký komfort bez väčších investícií. Kreatívny nápad a trochu úsilia. Buďte produktívni a vytvorte si niečo užitočné.

200 nových dokonalých nápadov na nábytok zo starého dreva a paliet pre všetky šikovné ruky

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!