Ak chcete mať doma nádherný nábytok bez veľkého utrácania peňazí, určite sa nechajte inšpirovať niektorým z týchto „paletových“ nápadov.

Vytvorte si jedinečný kus nábytku s vlastným štýlom, farbami, veľkosťou podľa vlastného vkusu. Odmenou vám bude jedinečný a vkusný nábytok, v ktorom zanecháte kúsok seba. Veď čomu sa človek poteší viac, ako vlastnoručne odvedenej práci.

Nechajte sa inšpirovať pre váš nový nápad!

Galériu otvoríte kliknutím na obrázok!

Paleta na 140 dokonalých a kreatívnych spôsobov

Drevené palety môžu byť skutočne to najlepšie, čo ste kedy objavili. Základné zručnosti v spracovaní dreva sa naučíte, keď si uvedomíte, že s niekoľkými základnými technikami a nekonečnou dodávkou lacného dreva prostredníctvom paliet si môžete splniť svoje vlastné nábytkové sny, a to pekne kus za kusom.

30 fantastických nápadov na vešiaky vyrobených zo starého dreva alebo paliet

[the_ad id=“1915″]

Nádherný nábytok a veľa ušetrených peňazí. Množstvo nápadov ktoré si dokážete spraviť doma a nepotrebujete na to žiadne špeciálne zručnosti.

Originálny nábytok zo starých paliet. 130 nových inšpirujúcich nápadov!

[the_ad id=“1915″]

Výzdoba domu je jedným z najhorúcejších trendov v súčasnom životnom štýle. Nezáleží na tom, či ide o byt alebo záhradu. Každý chce, aby jeho dom bol vyzdobený super štýlovým a efektívnym spôsobom podľa jeho osobitného vkusu.

30 unikátnych paletových nápadov pre váš dom alebo záhradu

K vytvoreniu peknej, zaujímavej a praktickej veci niekedy stačí iba dobrý nápad alebo myšlienka. Ak si chcete vyrobiť originálne kvetináče zo starého dreva či paliet, ktoré sa vám už dlhšie povaľujú v pivnici, pozrite si aj túto galériu.

40 nápadov, ako vyrobiť kvetináč zo starého dreva alebo paliet

[the_ad id=“1915″]

Je jedno či ste kutil začiatočník, alebo pokročilý. Určite sa vám zídu tieto nápady pri výrobe vašej budúcej skrinky, stolíka alebo štýlového nábytku!

100+ originálnych inšpirácii pre všetkých domácich kutilov

[the_ad id=“1915″]

Aby ste si mohli ešte viac vychutnať  relax vonku, pozrite si množstvo zaujímavých nápadov na výrobu nábytku z paliet na vašu záhradu alebo terasu. Nábytok z paliet vám poskytne vysoký komfort bez väčších investícií. Kreatívny nápad a trochu úsilia. Buďte produktívni a vytvorte si niečo užitočné.

200 nových dokonalých nápadov na nábytok zo starého dreva a paliet pre všetky šikovné ruky

[the_ad id=“1915″]

Pozrite si tiež:

[the_ad id=“7498″]

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!