Na Vianoce chceme mať nazdobený nielen interiér, ale aj záhradu, terasu či prípadne balkón. Pozrite sa na ukážky vonkajších dekorácií, ktoré vyzerajú veľmi vkusne a nevyjdú nijako draho.

Vonkajšie vianočné dekorácie môžu byť veľmi podobné tým, ktoré používame v interiéri, samozrejme ale musíme myslieť na to, že vonku budú vystavené rôznym poveternostným podmienkam a (snáď) aj snehu. Na druhej strane vence a aranžmány z čečiny, šišiek a rôznych vetvičiek v chladnom priestore vydržia dlhšie. Prírodné materiály nazbierané v lese preto budú pre záhradnú výzdobu dobrým základom.

Ak nemáte zručné ruky na výrobu vencov, úplne postačí, keď svoje úlovky pekne naskladáte do veľkého kvetináča alebo košíka. Dozdobiť ich môžete napríklad starými sklenenými ozdobami, s ktorými tento rok pre vianočný stromček nepočítate.

V predvianočnom období je denného svetla pomenej, a tak sa pri dekorovaní exteriéru zameriavame tiež na osvetlenie. Je predsa až magické, keď sa záhrada podvečer zaplní drobnými svetielkami.

Poďte sa s nami inšpirovať a pripravte aj svoju záhradku pre zimné sviatky.

[the_ad id=“1915″]

[the_ad id=“1915″]

[/fusion_text]

[the_ad id=“1915″]

[the_ad id=“1915″]

[the_ad id=“1915″]

[the_ad id=“1915″]

[the_ad id=“1915″]

[the_ad id=“1915″]

Pozrite si tiež:

[the_ad id=“7498″]

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com