Prečo vlastne DIY? Čo je na ňom také výnimočné a prečo produkovať ešte viac vecí na tejto zemi, keď už aj tak máme všetkého nadbytok? Odpoveď na túto otázku je ale veľmi jednoduchá!

Reklamy

DIY je anglická skratka DO IT YOURSELF, čo v slovenčine znamená niečo ako „urob si sám“. Podľa toho, ako ste zruční po technickej či remeselnej stránke, si môžete všetko bez výnimky vyrobiť sami a po väčšinou z vecí ktoré už doma máte, alebo sa k ním viete ľahko dostať.

Keď začnete s inšpiráciou, ako na našich stránkach, tak aj na celom internete, objavíte nevyčerpateľný svet nápadov, ktorý zahŕňa nielen funkčné a udržateľné veci, ale ponúka aj rýchle a cool riešenia, ktoré sú vo väčšine prípadov prekvapivo úplne zadarmo.

Netradičné bývanie alebo originálna dekorácia

Každý z nás pozná niekoho, kto ešte pozná niekoho, kto sa dal na zábavnú cestu DIY. Či už chcete byť originálny a spraviť si nábytok presne podľa svojich požiadaviek, alebo chcete by originálny a ozvláštniť si domácnosť vlastnoručne vyrobenými dekoráciami, pre všetkých máme nápadov dostatok. Stačí si iba vybrať!

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com