Nemôžete sa už dočkať jari? Urobte si hrejivú jarnú atmosféru aspoň doma. Napríklad s pomocou bytových textílií. Našli sme pre vás viac ako šesťdesiat vankúšikov s jarným motívom. Jeden krajší ako druhý.

Reklamy

Dekoračné vankúšiky sú nevyhnutným bytovým doplnkom. Hodia sa nielen na sedacie súpravy a kreslá, ale napríklad aj do spálne, detskej izby aj na kuchynskú lavicu. Nezáleží na tom, či preferujete klasický, škandinávsky, industriálny alebo napríklad vidiecky štýl.

Využijete ich v každom interiéri. Oživia ho, dodajú pocit útulnosti. Obrovskou výhodou je, že vďaka povlakom ich môžete prispôsobovať nálade, situáciám, ročnému obdobiu. S minimálnymi nákladmi tak môžete meniť vzhľad interiéru.

Vankúše s motívom jari si môžete aj vyrobiť

Pokiaľ sa vám už cnie po kvitnúcich stromoch, farebných kvetoch, hopkajúcich zajačikoch a štebotajúcích vtáčikoch, nie je nič jednoduchšie, než sa poobzerať po vankúšikoch alebo obliečkach na ne s jarným motívom.

Tí šikovnejší si môžu taký povlak dokonca vyrobiť sami. Stačí zobrať odvahu, vziať do ruky farby na textil, štetec a pustiť sa do práce. Pokiaľ nemáte výtvarný talent, môžete použiť nožnice a využiť zvyšky rôznych látok, gombíkov a ďalších materiálov, ktoré doma nájdete.

[/fusion_text]

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com