Jar už je konečne za dverami a s ňou aj obľúbené sviatky, aj keď tento rok opäť trochu iné. Privítajte ju ale aj tak, ako sa patrí, a prežite nádherné veľkonočné sviatky.

Reklamy

K navodeniu tej správnej atmosféry využite tematickú výzdobu. Chýbať by nemal veľkonočný veniec na dvere, nápadité veľkonočné dekorácie či veľkonočne prestretý stôl. Naša foto galéria je plná inšpirácie.

Nalaďte sa na sviatky, ktoré v dnešnej dobe vnímame skôr ako vítanie jari. Ak vás už nudia všadeprítomné misy plné kraslíc a tradičné siatiny, skúste tento rok pridať ešte niečo iné. Pekne vyzerá napríklad veľkonočný veniec zavesený na dverách či netradičný veľkonočný aranžmán. Tematicky môžete ozdobiť aj veľkonočný stôl. Plnka, pečienka, baránok aj mazanec vám potom hneď budú chutiť lepšie.

Okrem obvyklých motívov, akými sú zafarbené a maľované vajíčka, veľkonočné zajace, žlté kuriatka a snehobiely baránok, môžete staviť aj na čerstvé kvety, pierka, vetvičky s lístkami aj bez, rozkvitnuté bahniatka, mach a ďalšie materiály, ktoré nájdete v parku či v lese počas jarnej prechádzky. Pokiaľ máte radšej minimalistické veľkonočné dekorácie, použite škrupiny v pôvodnej prírodnej farbe. Dobre vyzerajú aj nádherne prskané prepeličie vajíčka.

Záleží skrátka len na vás, ako chcete výzdobu poňať. Vyberte si niektoré z nápadov v našej veľkej fotogalérii, pridajte k nim vlastný invenciu a privítajte Veľkú noc so všetkou parádou.

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com