Teplé počasie, kvitnúce stromy a lúky posiate farebnými kvetmi. Jar je už za rohom a najjednoduchším spôsobom, ako sa na prichádzajúcu zmenu ročného obdobia pripraviť, je obstaranie krásnej jarnej dekorácie.

Ak máte teda kreatívnu chvíľku, potom Vás určite nadchnú tieto úžasné nápady na výrobu dekorácií z obyčajných zaváracích pohárov. Lepte, striekajte, omotávajte. Čo vás len napadne.

Zaváracie poháre má doma snáď každý a nieje nič jednoduchšie, ako si s neho spraviť krásnu dekoráciu. Možno ste už tatko poháre zdobili na Vianoce. Pozrite si množstvo zaujímavých nápadov a možno aj ten váš zimný rýchlo prichystáte na príchod jari! Inšpirujte sa!

Pohár na čokoládové vajíčka

Na samolepiaci papier si nakreslite zajačika alebo iné zviera, ktoré vám najviac pripomína jar a Veľkú noc a vystrihnite ho. Nalepte zajačika na zavárací pohár a prelepte aj vrchný otvor na zavarovačke.

Teraz pohár prestriekajte ľubovoľnou farbou v spreji a nastriekajte aj víčko. Farbu nechajte riadne uschnúť. Farba nesmie byť na dotyk lepkavá.

[the_ad id=“1915″]

Teraz už stačí iba naplniť obľúbenými sladkosťami a zavíčkovať. Dozdobiť ju môžete kúskom špagátu s rozkošnou veľkonočnou menovkou.

[the_ad id=“1915″]

Striekať však môžete iba vrchnák

Na vrchnák nalepte malé plastové zvieratko a cele ho takto prestriekajte. Vznikne vám pekná nádoba na cukríky.

Jemným dekorovaním vám vznikne krásna váza

[the_ad id=“1915″]

[the_ad id=“1915″]

[the_ad id=“1915″]

[the_ad id=“1915″]

Alebo spravte zo zaváracieho pohára iba voľne stojatú dekoráciu. Inšpirujte sa!

[the_ad id=“1915″]

[the_ad id=“1915″]

Pozrite si tiež:

[the_ad id=“7498″]

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com