Teplé počasie, kvitnúce stromy a lúky posiate farebnými kvetmi. Jar je už za rohom a najjednoduchším spôsobom, ako sa na prichádzajúcu zmenu ročného obdobia pripraviť, je obstaranie krásnej jarnej dekorácie.

Reklamy

Ak máte teda kreatívnu chvíľku, potom Vás určite nadchnú tieto úžasné nápady na výrobu dekorácií z obyčajných zaváracích pohárov. Lepte, striekajte, omotávajte. Čo vás len napadne.

Zaváracie poháre má doma snáď každý a nieje nič jednoduchšie, ako si s neho spraviť krásnu dekoráciu. Možno ste už tatko poháre zdobili na Vianoce. Pozrite si množstvo zaujímavých nápadov a možno aj ten váš zimný rýchlo prichystáte na príchod jari! Inšpirujte sa!

Pohár na čokoládové vajíčka

Na samolepiaci papier si nakreslite zajačika alebo iné zviera, ktoré vám najviac pripomína jar a Veľkú noc a vystrihnite ho. Nalepte zajačika na zavárací pohár a prelepte aj vrchný otvor na zavarovačke.

Teraz pohár prestriekajte ľubovoľnou farbou v spreji a nastriekajte aj víčko. Farbu nechajte riadne uschnúť. Farba nesmie byť na dotyk lepkavá.

Teraz už stačí iba naplniť obľúbenými sladkosťami a zavíčkovať. Dozdobiť ju môžete kúskom špagátu s rozkošnou veľkonočnou menovkou.

Striekať však môžete iba vrchnák

Na vrchnák nalepte malé plastové zvieratko a cele ho takto prestriekajte. Vznikne vám pekná nádoba na cukríky.

Jemným dekorovaním vám vznikne krásna váza

Alebo spravte zo zaváracieho pohára iba voľne stojatú dekoráciu. Inšpirujte sa!

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com