Všetci radi tvoríme a je jedno s čím. Pre mnohých je dôležité, aby materiál, z ktorého tvoria, bol prírodný. Smelo môžeme tvrdiť, že kávové zrná určite patria medzi najobľúbenejšie prírodné materiály.

Reklamy

Keď hovoríme o káve, človek môže len ťažko zostať ľahostajný k tejto téme. Káva je viac než len príjemná vôňa. Je to viac ako stimulant. Vôňa kávy je jedinečná a závisí od druhu kávy a typu praženia. Kvalitné znaky môžete vidieť už na kávových zrnách. Farba a lesk hovoria o pôvode kávy a jej chuťových vlastnostiach.

Malá šálka mokka alebo espressa môže byť nezabudnuteľným zážitkom pre naše zmysly. Pohľad na hodnotné kávové zrná stimuluje viacero zmyslov súčasne a pôsobí príjemne na myseľ. Nasledujúce príklady ukazujú krásu, ktorá sa dá vytvoriť z týchto lahodných zrniečok!

Môžete z nich vyrobiť krásnu dekoráciu na stôl, na rôzne oslavy alebo si navrhnúť dekoráciu v podobe obrazu na stenu jedálne. Tvorenie s kávovými zrnami je pastvou pre všetkých päť našich zmyslov. Takže zoberte sáčok zrnkovej kávy, vysypte ich na tanier a pustite sa do toho.

[/fusion_text]

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com