Vaša záhradka je rozšírením vášho domova. Rovnako, ako sa chcete príjemne cítiť vo vnútri, vám záleží aj na tom, aby ste sa vy i vaši hostia potešili zo všetkého, čo uvidíte aj na záhrade.

Reklamy

Či už si chcete vyrobiť niečo funkčné, alebo len pre potešenie oka, prinášame vám dnes zaujímavé farebné nápady. Hlavnú úlohu budú hrať hlinené terakotové kvetináče. Rôzne veľkosti a tvary z nich robia zaujímavý materiál pre vaše tvorivé poobedia.

Ak je vašou záľubou pozorovanie vtáčikov zlepte dva kvetináče a vyrobte si užitočné krmítko alebo napájadlo pre vtáčiky. Vytvoríte tak zaujímavý doplnok do záhrady a vaši operený kamaráti sa k vám vždy z radosťou vrátia.

O niečo zložitejší, ale zato efektný nápad oživí váš starý luster a za pomoci niekoľkých menších nádob vytvoríte originálne svietidlo do vášho altánku. Pridajte k tomu obľúbenú farbu a na svete máte nádherný kúsok, ktorý vám budu závidieť.

Dnom hore otočený kvetináč sa drobnej úprave stane praktickým stolíkom pre vaše nápoje alebo nedočítanú knihu. Inšpirujte sa ďalšími skvelými nápadmi a pustite sa do toho. Bude vás to baviť.[/fusion_text]

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com