Máte radi rastlinky v spojení s originálnymi nápadmi? Alebo hľadáte nápad na netradičnú dekoráciu pre vaše bývanie? Pre všetkých máme množstvo dobrých správ a nápadov.

Reklamy

Staré vláknové žiarovky už majú svoje produktívne časy za sebou a svietenie nimi je nielen nákladne, ale aj nepraktické. Ak teda ešte nejaké doma máte, ale uvažujete o ich výmene, tie staré určite nevyhadzujte. S trochou trpezlivosti a dobrou inšpiráciou si z nich môžete vytvoriť nádherné dekorácie na každé ročné obdobie.

Môžete si z nich vyrobiť malé rozkošné vázičky, ktoré sa budú vynímať všade tam, kam ich položíte. Jedinou podmienkou je, aby neboli prasknuté, aby z nich nevytiekla voda. Pozrite si jednoduchý návod, ako urobiť do žiarovky otvor.

Žiarovku môžete prerobiť aj na malé terárium. V tomto prípade by ste mali žiarovku dobre vyčistiť a môžete to urobiť s trochou vody a toaletného papiera. Biele žiarovky boli pokryté kaolínom. Môžete to odstrániť trochou soli a potrasením. Celé to potom môžete naplniť vodou alebo machom a máme hotovo. Alebo skoro.

Zo starých žiaroviek ale môžete vyrobiť aj obrovské množstvo dekorácií. Ak vás momentálne nič nenapadá, nižšie ich máme pre vás množstvo. Tak čo, skúsite to?

[/fusion_text]

Pozrite si tiež:

Ak chcete vidieť aj ďalšie zaujímavé nápady a inšpirácie, zostaňte s nami!

Povedzte o nás Vašim priateľom

Nezabudnite dať “LIKE” na našu Facebook stránku, ak chcete dostávať nové inšpirácie každý deň!

Zdroj: Pinterest.com